http://vitelco.com.tr/images/VITELCO/SOCIAL/en.png http://vitelco.com.tr/images/VITELCO/SOCIAL/en.png

VITELCO AKADEMİ

   acedemylogo1

 

Önemli ve yüksek hedefleri olan Vitelco, misyon ve vizyonuna uygun olarak yürüttüğü her bir çalışmada “Centers Of Excellence” olmak adına Vitelco Academy’yi bünyesinde kurmuştur.

Vitelco Academy ile çalışanlarımızın ve IT uzmanlarının ihtiyaçları doğrultusunda gelişimleri daha yakından takip edilerek, özellikle “Soft Skill & Language Trainings”, “Conversations- Trend Tecnologies”, “Technical Trainings” alanlarında kendilerini geliştirmeleri için çok sayıda eğitim fırsatı sunulmaktadır.

Vitelco Academy, yürüttüğü çalışmalarda ihtiyaç analizlerine uygun geliştirilen nitelikli eğitim programları ile belli bir plan ve sunum sonrasında etkin ölçme ve değerlendirme yaparak hizmet vermektedir. Üstelik bu yolla elde edilen verilerin tümünü sistemin sürekli iyileştirmesi için kullanarak, Vitelco Academy verdiği hizmette “mükemmele” ulaşmayı hedeflemektedir.  

 

academyend

Bu bağlamda Vitelco Academy ile ilgili her türlü istek ve taleplerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden bizlere iletebilirsiniz.

İletişim

Vitelco Bilişim Hizmetleri A.Ş
  info(@) vitelco.com.tr
  +90 212 366 58 09 
  +90 212 286 39 24 
  Head Office:Maslak Mah. Bilim Sokak, Sun Plaza Blok No:5/A İç Kapı No :13 Sarıyer/ - İstanbul 34485 Türkiye.
  R&D Office :Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli OSB Mahallesi Teknopark Sk No:1 Başakşehir /İstanbul

Vitelco Google Map